Laboratorium, badania analityczne i diagnostyczne

W Przychodni Nowe Zdrowie dostępny jest punkt pobrań oraz laboratium analityczne sieci Diagnostyka czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:30.

Aby skorzystać z usług laboratorium nie jest konieczne wcześniejsze umawianie wizyty – wystarczy zgłosić się w godzinach urzędowania.

Diagnostyka – więcej niż wynik

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

DIAGNOSTYKA powstała w Krakowie w 1998 roku. W ciągu kilkunastu lat stała się liderem w branży, także pod względem jakości oraz wdrażanych rozwiązań technologicznych, informatycznych i zarządczych.

Przypieczętowaniem dynamicznego rozwoju było otwarcie w 2014 roku największego w Polsce, centralnego laboratorium sieci. Rocznie DIAGNOSTYKA wykonuje rocznie 80 mln badań dla ponad 15 mln Pacjentów.

Poza standardowymi badaniami, firma stawia na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych.

DIAGNOSTYKA, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań biologii molekularnej, a od kilku lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększania dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny.

Dzięki rygorystycznym kontrolom jakości i otwartości na innowację, bezustannie podwyższamy poziom oferowanych usług.

Dzielimy się wiedzą o medycznej diagnostyce laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat działalności firmy oraz uczestnictwa w organizowanych przez nas spotkaniach.