Transport sanitarny i medyczny – przewóz chorych i niepełnosprawnych karetka typu ambulans w Poznaniu i Wielkopolsce

Przewóz medyczny i transport sanitarny w Poznaniu a także Wielkopolsce. Opiekujemy się pacjentami z ograniczeniami ruchowymi w pełni wyposażonymi ambulansami typu A1. Nasz doświadczony personel a także flota dużych samochodów zapewniają komfort każdemu choremu oraz niepełnosprawnemu. Nowoczesny sprzęt ułatwia znoszenie i wnoszenie chorych po schodach, dlatego minimalizujemy dyskomfort oraz zapewniamy fachową opiekę.

Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia i zaufania, jakie zdobyliśmy nie tylko u naszych pacjentów, ale również lekarzy, poradni specjalistycznych oraz POZ. Zapraszamy do korzystania z naszych usług komercyjnie oraz zawierania umów na realizację transportu sanitarnego.

Jest to zdecydowany lider wśród wielkopolskich firm przewozów specjalistycznych. Nowoczesne karetki w pełni wyposażone zgodnie z europejskimi normami, doświadczony personel oraz tradycja firmy od ponad 20 lat są fundamentem działania przedsiębiorstwa.

Zapewniamy konkurencyjne ceny

Koszt przewozu pacjenta jest zależny od dystansu oraz czasu podczas jego realizacji. Nasz cennik zaczyna się już od 150 zł a cenę każdego przewozu ustalamy indywidualnie.

Karetka - ambulans Transportu sanitarnego w Poznaniu

Dowiedz się więcej z naszego artykułu: