Poradnia dietetyczna – dobry dietetyk kliniczny z krótki terminami – wizyty prywatne

Szukasz dobrego dietetyka w Poznaniu? Nie możesz czekać i potrzebujesz krótkiego terminu konsultacji bez kolejki? Oczekujesz specjalisty z dobrymi opiniami pacjentów?

Skorzystaj z porady doświadczonej dietetyk klinicnej mgr Nataszy Siemienas – specjalisty leczenie nadwagi, otyłości, niedowagi oraz chorób dietozależnych.

Kim jest dietetyk kliniczna mgr Natasza Siemienas?

Jest absolwentką Dietetyki klinicznej poznańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Członek Towarzystwa Dietetyki Klinicznej. Specjalista w zakresie układania diet dla pacjentów ze schorzeniami tarczycy, nerek, układu krążenia, układu pokarmowego i wielu innych. Swoją pomoc oferuje osobom zmagającym się z problemami zdrowotnymi a także, pragnącymi pozbyć się zbędnych kilogramów w oparciu o dietę redukcyjną. Posiada szeroką wiedzę z zakresu chorób dietozależnych.

Porad udziela wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, dlatego pomaga nie tylko dla osób borykających się z nadwagą/otyłością, ale również osobom zmagających się z różnymi chorobami dietozależnymi.

Umów wizytę

Odbieramy 97% telefonów za pierwszym połączeniem

Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00|
tel: 618 61 77 08

 

Zadaniem dietetyka klinicznego jest pomoc w pozbyciu się zbędnych kilogramów, poprawie samopoczucia oraz zmniejszeniu objawów chorobowych poprzez dostosowanie odpowiedniej diety.

Pomoc dorosłym i dzieciom

Właściwe nawyki żywieniowe to fundament nie tylko każdej diety, ale przede wszystkim dobrego samopoczucia. Budowanie świadomości wpływu jedzenia na życie człowieka powinno rozpocząć się już we wczesnych latach życia. Nasza dietetyk mgr Natasza Siemienas udziela porad również dzieciom od 10 roku życia. Doskonałe podejście, szukanie rozwiązań które działają i przekonanie dziecka, że zdrowa dieta może być smaczna i przyjemna to podstawa jej działania.

Kiedy dieta a kiedy iść do dietetyka?

Po poradę do dietetyka powinniśmy się udać przede wszystkim wtedy, gdy chcemy schudnąć, ale nie mamy odpowiedniej wiedzy, jak do tego podejść. Nie ma w tym nic dziwnego. Media bombardują nas doniesieniami na temat „diet cud” i sprzecznymi informacjami o tym, co jest zdrowe, a co nie.

Częścią pracy dietetyka jest regularne uaktualnianie swojej wiedzy o wyniki nowych badań, aby jeszcze lepiej dobierać diety do indywidualnych potrzeb.

Dietetyk pomoże ci również, jeżeli do tej pory nie byłeś w stanie wytrwać na samodzielnie dobranej diecie. Zazwyczaj taki stan rzeczy jest efektem tego, że jadłospis nie był dobrze dostosowany.

Wskazana przez dietetyka zbilansowana dieta pomoże ci schudnąć, będzie wygodna, a przy tym posiłki będą tak skomponowane, że nie będziesz odczuwać potrzeby podjadania między nimi. Dzięki temu dotrwanie do końca diety będzie o wiele prostsze.

Do dietetyka z efektem jojo

Innym czynnikiem, który powinien cię skłonić do wizyty u dietetyka, jest efekt jojo. Do zadań specjalisty nie należy bowiem wyłącznie zaplanowanie jadłospisu tak, by szybko schudnąć, ale również by utrzymać wagę w fazie stabilizującej.

Ostatnie opinie pacjentów

Ogólna ocena lekarza: 4,8/5 ♦♦♦♦◊

Marta K.
Ocena: 5/5 ♦♦♦♦♦

Polecam

Kamila S.
Ocena: 5/5 ♦♦♦♦♦

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrazeniem wizyty u Pani Nataszy.To nie tylko dobry specjalista ale tez czlowiek o wspanialym sercu.Pani Natasza poswiecila o wiele wiecej czasu niz przewidywany aby dokladnie wszystko wytlumaczyc i zbadac.Wizyta przebiegla w przesympatcznej atmosferze do tego  cierpliwie wyjasniala wszystko.Polecam wszystkim tego specjaliste.Kamila

Łukasz C.
Ocena: 5/5 ♦♦♦♦♦

Pani Natasza z wielką uwagą słucha pacjenta i przy tym jest bardzo miłą osobą. Jako pierwsza potraktowała moja chorobę Hashimoto poważnie, dokładnie sprawdziła wyniki, zleciła dodatkowe badania. Otrzymałem nie tylko bardzo smaczną dietę i prostą ale tez proste zalecenia i podpowiedzi. Teraz będę się jej trzymać licząc na efekty.

 

UMÓW WIZYTĘ

Odbieramy 97% telefonów za pierwszym połączeniem

Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00
tel: 618 61 77 08