Natasza Siemienas – dietetyk kliniczny

Natasza Siemienas – dietetyk kliniczny

- 16 stycznia 2020

Absolwentka Dietetyki klinicznej poznańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Członek Towarzystwa Dietetyki Klinicznej. Specjalista w zakresie układania diet dla pacjentów ze schorzeniami tarczycy, nerek, układu krążenia, układu pokarmowego i wielu innych. Swoją pomoc oferuje osobom zmagającym się z problemami zdrowotnymi a także, pragnącymi pozbyć się zbędnych kilogramów w oparciu o dietę redukcyjną. Posiada szeroką wiedzę z zakresu chorób dietozależnych.

Porad udziela wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, dlatego pomaga nie tylko dla osób borykających się z nadwagą/otyłością, ale również osobom zmagających się z różnymi chorobami dietozależnymi.

Zadaniem dietetyka klinicznego jest pomoc w pozbyciu się zbędnych kilogramów, poprawie samopoczucia oraz zmniejszeniu objawów chorobowych poprzez dostosowanie odpowiedniej diety.

Profesjonalny program dietetyczny jest ustalany indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Umów wizytę

W ramach konsultacji przygotowuje diety dla Pacjentów ze schorzeniami tarczycy, nerek, układu krążenia, układu pokarmowego i wielu innych. Jest to szczególnie ważne u osób zmagających się z problemami zdrowotnymi, pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów za pomocą diety redukcyjnej, jak też u osób zdrowych zainteresowanych zbilansowaną, racjonalną dietą.

Posiada odpowiednią wiedzę z zakresu chorób dietozależnych, dzięki temu niesie pomoc osobom, które tego potrzebują.